HABERLER

 • Mehmet Ali Alkan, Uncalı Taksi Durağı'nda

  Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Uncalı Taksi Durağı'nın kahvaltı programına katıldı.

   

  Kahvaltı programı için 2’inci Taksi durağımız Uncalı Taksi oldu.
  Konyaaltı Chp Belediye Başkan Adayı Sn. Semih Esen’in teşrifleri ile Uncalı Taksi durağı esnafımızın yeni sezon öncesi vermiş olduğu kahvaltı programına katılarak, kazasız belasız bereketli güzel bir sezon geçirmeleri için duamızı okuduk.
  Şimdiden tüm esnafımıza yeni sezonun bereketli geçmesini diliyor, Aileleri ve sevdikleri ile birlikte geçirecekleri mutlu bir ömür diliyorum.
  Allah’a emanet olun.

  Devamı »
 • Başkan Alkan, Hurma Taksi Durağı'nda...

  Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Hurma Taksi Durağı'nın verdiği kahvaltıya katıldı. 

   

  Devamı »
 • Mehmet Ali Alkan, Kundu Taksi Durağı'nda

  Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan Kundu Taksi Durağı'nı ziyaret etti.

  Devamı »
 • Kemerli şoför esnafına eğitim semineri

  Kemer Belediyesi ile Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası işbirliği ile ilçedeki şoför esnafına yönelik olarak düzenlenen seminere katılan Kemerli şoförler; hem eğitim aldılar, hem de tatil yaptılar. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 4 yıldır düzenledikleri eğitim seminerlerinin turizme büyük katkı sağladığını vurguladı. 

  Devamı »
 • Mehmet Ali Alkan'dan, Necmettin Erkan'a tebrik...

  Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Necmettin Erkan'ı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü görevi için tebrik etti.

   

   

  27 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ticaret Bakanlığında Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğü ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü birleştirilmiş olup, 
  Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü görevi şahsıma tevdi edilmiştirEsnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğü ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü birleştirilmiş olup, 
  Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü görevi tevdi edilen Genel Müdürümüz Sn. Necmettin Erkan’ı tebrik ediyor, Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

  Devamı »
 • CHP Antalya'dan Mehmet Ali Alkan'a ziyaret...

  Antalya Şoförler Odası'na CHP'den ziyaret gerçekleşti.

  Devamı »