HABERLER

 • Mehmet Ali Alkan, MHP'ye ziyaret

  Mehmet Ali Alkan, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy'u ziyaret etti.

  Devamı »
 • Mehmet Ali Alkan, esnaf ve başkanlarla kahvaltıda...

  Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Karaözlü Kokoreç işyeri sahibi olan Adıgüzel İngenç’in davetlisi olarak katıldığı kahvaltı etkinliğinde esnaf ve başkanlarla bir araya geldi.

  Devamı »
 • Mehmet Ali Alkan, Uncalı Taksi Durağı'nda

  Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Uncalı Taksi Durağı'nın kahvaltı programına katıldı.

   

  Kahvaltı programı için 2’inci Taksi durağımız Uncalı Taksi oldu.
  Konyaaltı Chp Belediye Başkan Adayı Sn. Semih Esen’in teşrifleri ile Uncalı Taksi durağı esnafımızın yeni sezon öncesi vermiş olduğu kahvaltı programına katılarak, kazasız belasız bereketli güzel bir sezon geçirmeleri için duamızı okuduk.
  Şimdiden tüm esnafımıza yeni sezonun bereketli geçmesini diliyor, Aileleri ve sevdikleri ile birlikte geçirecekleri mutlu bir ömür diliyorum.
  Allah’a emanet olun.

  Devamı »
 • Mehmet Ali Alkan'dan, Necmettin Erkan'a tebrik...

  Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Necmettin Erkan'ı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü görevi için tebrik etti.

   

   

  27 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ticaret Bakanlığında Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğü ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü birleştirilmiş olup, 
  Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü görevi şahsıma tevdi edilmiştirEsnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürlüğü ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü birleştirilmiş olup, 
  Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü görevi tevdi edilen Genel Müdürümüz Sn. Necmettin Erkan’ı tebrik ediyor, Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

  Devamı »
 • CHP Antalya'dan Mehmet Ali Alkan'a ziyaret...

  Antalya Şoförler Odası'na CHP'den ziyaret gerçekleşti.

  Devamı »
 • Antalya'da dolmuş taksi dolandırıcılığı!

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, dolmuş taksi dolandırıcılığı ile ilgili açıklamada bulundu.

  Devamı »